Menu
Nyheder 24. april kl. 08:38
Så var dagen kommet, hvor Brede skulle spille om point
Nyheder
Græssæsonen er startet
Nyheder
Den Bosch Easter Cup 2016
Nyheder
Generalforsamling
Nyheder
To usædvanlige jubilæer
Nyheder
Støt dit barn og Brede IF
Nyheder
Kom og køb dit juletræ i Brede IF
Nyheder
Brede IF har fået ny hjemmeside
Nyheder
Vinsmagning i Brede IF
Live-score
Aktuelle kampe
Maj 2016
30.
mandag
18.00
Hillerød GI Damer 2010
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 1
Hillerød Stadion
Brede IF
Hillerød Stadion
31.
tirsdag
19.00
Sorø Freja (S2)
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2016 • Pulje 1
Sorø Stadion
Brede IF (SS)
Sorø Stadion
Juni 2016
1.
onsdag
18.00
Brede IF
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Frederiksværk Fodbold Klub
Brede Idrætsplads
3.
fredag
17.00
Brede IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 2
Brede Idrætsplads
AB
Brede Idrætsplads
4.
lørdag
10.00
Brede IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (03) • Pulje 2
Brede Idrætsplads
IF Skjold Birkerød (2)
Brede Idrætsplads
4.
lørdag
10.00
BSV
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (02) • Pulje 2
Rundforbi Stadion
Brede IF
Rundforbi Stadion
4.
lørdag
10.00
Snekkersten IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 8
Snekkersten Idrætscenter
Brede IF
Snekkersten Idrætscenter
4.
lørdag
10.36
Brede IF
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(07) begynder- 4. juni Medalje • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Gundsølille SGIF
Vallensbæk Idrætscenter
4.
lørdag
10.36
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 8
Lyngby Stadion
Greve Fodbold (1)
Lyngby Stadion
4.
lørdag
10.54
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 8
Snekkersten Idrætscenter
Rudersdal Boldklub
Snekkersten Idrætscenter
4.
lørdag
11.00
Avedøre IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Avedøre Stadion Kunstgræs
Brede IF (1)
Avedøre Stadion Kunstgræs
4.
lørdag
11.00
Albertslund BS 72
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Brede IF
Sportspladsen i Syd
4.
lørdag
11.12
LSF
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(07) begynder- 4. juni Medalje • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Brede IF
Vallensbæk Idrætscenter
4.
lørdag
11.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 8
Lyngby Stadion
Brede IF
Lyngby Stadion
4.
lørdag
11.48
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 8
Snekkersten Idrætscenter
Brede IF
Snekkersten Idrætscenter
4.
lørdag
11.48
Brede IF
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(07) begynder- 4. juni Medalje • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Bagsværd BK
Vallensbæk Idrætscenter
4.
lørdag
11.48
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 8
Lyngby Stadion
BFC Lundegården
Lyngby Stadion
4.
lørdag
12.24
Vallensbæk IF (1)
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(07) begynder- 4. juni Medalje • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Brede IF
Vallensbæk Idrætscenter
4.
lørdag
12.24
B. 82, Virum
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) begynder - 4. juni Medalje • Pulje 8
Lyngby Stadion
Brede IF
Lyngby Stadion
4.
lørdag
12.42
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (07) 3 - 4. juni - Medalje • Pulje 8
Snekkersten Idrætscenter
B. 82, Virum
Snekkersten Idrætscenter
4.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brede IF
Helsinge Stadion
4.
lørdag
15.30
Brøndbyernes IF (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 5
Brøndby Stadion
Brede IF (2)
Brøndby Stadion
5.
søndag
10.00
Orient GI (2)
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (03) • Pulje 3
Islev Skole
Brede IF
Islev Skole
5.
søndag
10.36
Brede IF
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (11) - 5. juni - Medaljestævne • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
BK Friheden
Vallensbæk Idrætscenter
5.
søndag
11.00
Ølstykke FC
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (04) • Pulje 5
Ølstykke Stadion
Brede IF
Ølstykke Stadion
5.
søndag
11.12
Vallensbæk IF (2)
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (11) - 5. juni - Medaljestævne • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
Brede IF
Vallensbæk Idrætscenter
5.
søndag
11.48
Brede IF
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (11) - 5. juni - Medaljestævne • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
B. 1973, Herlev (3)
Vallensbæk Idrætscenter
5.
søndag
12.24
B. 82, Virum
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (11) - 5. juni - Medaljestævne • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
Brede IF
Vallensbæk Idrætscenter
7.
tirsdag
17.00
Brede IF
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (02) • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Brede Idrætsplads
8.
onsdag
18.00
Brede IF
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (03) • Pulje 3
Kongevejens Skole
BK Avarta
Kongevejens Skole
10.
fredag
18.30
Brede IF
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Brede Idrætsplads
LSF
Brede Idrætsplads
11.
lørdag
10.30
Brede IF (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 5
Brede Idrætsplads
Islev BK
Brede Idrætsplads
11.
lørdag
12.30
Brede IF (1)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Brede Idrætsplads
Gladsaxe-Hero BK
Brede Idrætsplads
11.
lørdag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Brede IF
Hørsholm Idrætspark
11.
lørdag
15.00
Brede IF
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Liria FK
Brede Idrætsplads
12.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (03) • Pulje 3
Brøndby Stadion
Brede IF
Brøndby Stadion
12.
søndag
11.15
Bagsværd BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (03) • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Brede IF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
12.
søndag
14.00
BSV
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 2
Rundforbi Stadion
Brede IF
Rundforbi Stadion