Menu
Nyheder 23. august kl. 09:14
Sæsonen er startet for herresenior Rigtig god start for herresenior 1
Nyheder
Nye trænere til HS1 & HS2
Nyheder
Grillfest for ungdomsafdelingen
Nyheder
Ny klubaftale med Unisport
Nyheder
Ekstra ordinær generalforsamling
Aktuelle kampe
September 2017
23.
lørdag
10.00
Brede IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Brede Idrætsplads
BK Avarta
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
10.00
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
10.36
IF Bytoften
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Brede IF
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
11.12
B. 82, Virum
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Brede IF
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
12.06
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
13.30
Brede IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Brede Idrætsplads
Blomsterne FC
Brede Idrætsplads
24.
søndag
13.00
Brede IF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Brede Idrætsplads
IF Skjold Birkerød
Brede Idrætsplads
26.
tirsdag
17.00
Brede IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Hørsholm-Usserød IK
Brede Idrætsplads
29.
fredag
17.30
Brede IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Brede Idrætsplads
30.
lørdag
10.30
Brede IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Brødeskov IF
Brede Idrætsplads
Oktober 2017
4.
onsdag
17.30
Brede IF
Herrer
M+32
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Gladsaxe-Hero BK
Brede Idrætsplads
4.
onsdag
17.30
Brede IF
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Hørsholm-Usserød IK
Brede Idrætsplads
7.
lørdag
10.00
Brede IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Brede Idrætsplads
Bagsværd BK
Brede Idrætsplads
7.
lørdag
13.30
Brede IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Brede Idrætsplads
Nerashté, Ballerup
Brede Idrætsplads
7.
lørdag
16.00
Brede IF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Hørsholm-Usserød IK
Brede Idrætsplads
15.
søndag
10.30
Brede IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Humlebæk BK
Brede Idrætsplads
15.
søndag
13.00
Brede IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Birkerød IF "Skjold"
Brede Idrætsplads